SHQIP ENGLISH
Tė punojmė tė gjithė pėr njė botė ku fėmijėt tė jenė tė aftė tė realizojnė plotėsisht potencialin e tyre!

Shitet Makina

Qendra "Femijet Sot" deshiron te shese nje makine me keto karakteristika:
Tip:
Toyota Land Cruiser 105

Viti i Prodhimit: 2005
KM te bera nga makina: 147.000 km
Fuqia e motorrit: 2600
Dokumentacion i rregullt te sapo rinovuara
Liber servisi
Gjendja: shume e mire
E pershtatshme per institucione ose kompani

Foto1   Foto2

Afati i fundit i pranimit te ofertave eshte Dt
28 Prill 2014, Ora.12.00
Nese jeni te interesuar per blerjen e kesaj makine ju lutem kontaktoni ne kete adrese:

Qendra "FEMIJET SOT"
Rr. "Rexhep Jella"
Nr.127 Selite e Vogel
P.O.Box 2903
Tirane, Shqiperi
Tel: 0696075791 / 0694000700
E-mail: info@femijetsot.org


 
» Projekte » Te drejtat
Fuqizimi i kapaciteteve institucionale mbi standardet e pėrkujdesit social dhe pėr edukimin me tė drejtat e njeriut pėr fėmijėt pėr institucionet rezidenciale (publike dhe jo publike) dhe jo-rezidenciale tė kujdesit social
QFS, gjatė periudhės Gusht - Dhjetor 2010 nė bashkėpunim me MPCSSHB dhe SHSSH, dhe me mbėshtetjen e UNICEF realizoi projektin “Fuqizimi i kapaciteteve institucionale mbi...
Me shume
Fuqizimi i kapaciteteve institucionale mbi standardet e pėrkujdesit social dhe pėr edukimin me tė drejtat e njeriut pėr fėmijėt pėr institucionet rezidenciale (publike dhe jo publike) dhe jo-rezidenciale tė kujdesit social
QFS, gjatė periudhės Gusht - Dhjetor 2010 nė bashkėpunim me MPCSSHB dhe SHSSH, dhe me mbėshtetjen e UNICEF realizoi projektin “Fuqizimi i kapaciteteve institucionale mbi...
Me shume
Manual pėr fėmijėt "Njohja me tė drejtat bazė qė nė momentin e konceptimit dhe ardhjes nė jetė tė njė fėmije" - manual pėr prindėr dhe kujdestarė (Mars – Qershor 08)
Ky projekt synon qė tė krijojė dhe botojė materiale edukuese pėr prindėrit dhe kujdestarėt e tjerė nė lidhje me tė drejtat ligjore qė gėzon fėmija qė nė momentin e konceptimit....
Me shume
“Jam akoma fėmijė”(Shkurt – Prill 08)
Kryerja e njė vlerėsimi tė situatės sė fėmijėve tė rrugės, kryesisht rome duke synuar nė hartimin e hartės sė varfėrisė.  Ky studim synoi tė identifikojė risqet dhe...
Me shume
Fėmijėt, e ardhmja Evropiane e vendit (Shkurt – Maj 08)
Veprimtari sensibilizuese, edukuese dhe promovuese nė kuadėr tė javės Evropiane (1-10 Maj) nė Tiranė.  Ky projekt konsistoi nė organizimin e njė seri veprimtarish nė tre...
Me shume
Tė rinjtė dhe Media (Shkurt 08)
Trajnim i reporterėve tė rinj tė emisionit “Troē”.  Qendra “Fėmijėt Sot” advokon dhe promovon pjesėmarrjen e fėmijėve si njė prej tė drejtave themelore tė tyre. Nė kėtė...
Me shume
Studim rreth pjesėmarrjes sė fėmijėve parė nga kuadri ligjor (Janar – Qershor 08)
Ky studim synon tė realizojė njė rishikim tė legjislacionit kombėtar rreth parimit tė pjesėmarrjes sė fėmijėve, tė krahasojė kėtė legjislacion me normat ndėrkombėtare  dhe tė...
Me shume
Nė mbėshtetje tė fėmijėve nė nevojė (Shtator 08)
Qėndra “Fėmijėt Sot” ka si objektiv mbrojtjen dhe garantimin e tė drejtave tė fėmijėve. E drejta arsimit ėshtė njė e drejtė themelore pėr fėmijėt dhe QFS udhėhiqet nė punėn e saj...
Me shume
"Java Globale e Edukimit" (Mars – Prill 08)
QFS nė kuadėr tė “Javės Globale tė Edukimit” (Prill), si pjesė e grupit organizativ kombėtar nė Shqipėri, organizoi veprimtari nė Durrės dhe Dibėr pėrgjatė javės 21-27 Prill...
Me shume
Pėrmbledhje e akteve ndėrkombėtare pėr tė Drejtat e fėmijėve tė ratifikuara nga Shqipėria (Janar – Qershor 08)
Nė kuadėr tė promovimit dhe nxitjes sė zbatimit tė standardeve ndėrkombėtare pėr tė drejtat e fėmijėve, QFS realizoi botimin e “Pėrmbledhje e Akteve Ndėrkombėtare pėr tė...
Me shume

Na kontaktoni:
Qendra "Femijet Sot"
Rruga: "Perlat Rexhepi",
Nr.127, Selite e Vogėl
Tirane, Albania
Tel: +355 69 60 75 791
E-mail: info@femijetsot.org


Anėtarėt
Adresa email
Fjalekalim