SHQIP ENGLISH
Tė punojmė tė gjithė pėr njė botė ku fėmijėt tė jenė tė aftė tė realizojnė plotėsisht potencialin e tyre!

Shitet Makina

Qendra "Femijet Sot" deshiron te shese nje makine me keto karakteristika:
Tip:
Toyota Land Cruiser 105

Viti i Prodhimit: 2005
KM te bera nga makina: 147.000 km
Fuqia e motorrit: 2600
Dokumentacion i rregullt te sapo rinovuara
Liber servisi
Gjendja: shume e mire
E pershtatshme per institucione ose kompani

Foto1   Foto2

Afati i fundit i pranimit te ofertave eshte Dt
28 Prill 2014, Ora.12.00
Nese jeni te interesuar per blerjen e kesaj makine ju lutem kontaktoni ne kete adrese:

Qendra "FEMIJET SOT"
Rr. "Rexhep Jella"
Nr.127 Selite e Vogel
P.O.Box 2903
Tirane, Shqiperi
Tel: 0696075791 / 0694000700
E-mail: info@femijetsot.org


 
» Projekte » Shėndeti
Tė drejtėn pėr njė shėndet tė mirė - drejtuar komuniteteve nė nevoja ekstreme (Mars – Qershor 08)
Ky ėshtė njė projekt kėrkimor, drejtuar grupeve/ komuniteteve qė jetojnė nė nevoja ekstreme (kryesisht komuniteti rome).  Ky projekt u shtri nė zonat ku jetojnė kryesisht...
Me shume
Higjiena nė zonat informate dhe parandalimi i sėmundjeve infektive (Janar – Qershor 08)
Projekt ėshtė shtrirė nė zonat informate rurale tė vendit, qė janė: Bathore dhe Babrru (Tiranė), Kastriot (Peshkopi), Kėnete dhe Porto Romanė (Durrės)  Projekti ka...
Me shume
Aktivitet nė kuadrin e ditės ndėkormbėtare tė luftės kundėr HIV/AIDS
Nė kuadrin e programit tė "Pėrmirėsimit te Shėndetit per Familjen dhe Fėmijėn"  Qėndra "Fėmijėt Sot" do tė ndėrmarrė njė aktivitet mė 1 Dhjetor, ditėn ndėrkombėtare tė luftės...
Me shume

Na kontaktoni:
Qendra "Femijet Sot"
Rruga: "Perlat Rexhepi",
Nr.127, Selite e Vogėl
Tirane, Albania
Tel: +355 69 60 75 791
E-mail: info@femijetsot.org


Anėtarėt
Adresa email
Fjalekalim