SHQIP ENGLISH
Tė punojmė tė gjithė pėr njė botė ku fėmijėt tė jenė tė aftė tė realizojnė plotėsisht potencialin e tyre!

Shitet Makina

Qendra "Femijet Sot" deshiron te shese nje makine me keto karakteristika:
Tip:
Toyota Land Cruiser 105

Viti i Prodhimit: 2005
KM te bera nga makina: 147.000 km
Fuqia e motorrit: 2600
Dokumentacion i rregullt te sapo rinovuara
Liber servisi
Gjendja: shume e mire
E pershtatshme per institucione ose kompani

Foto1   Foto2

Afati i fundit i pranimit te ofertave eshte Dt
28 Prill 2014, Ora.12.00
Nese jeni te interesuar per blerjen e kesaj makine ju lutem kontaktoni ne kete adrese:

Qendra "FEMIJET SOT"
Rr. "Rexhep Jella"
Nr.127 Selite e Vogel
P.O.Box 2903
Tirane, Shqiperi
Tel: 0696075791 / 0694000700
E-mail: info@femijetsot.org


 
» Projekte » Edukimi
“Vlera e respektimi tė tė drejtave tė fėmijėve - Librazhdit" (Mars – Qershor 08)

Duke synuar “Edukim cilėsor pėr fėmijėt” u realizuan njė trajnim me 36 drejtorė tė shkollave 9-vjecare dhe tė pėrgjithshme tė rajonit tė Librazhdit.  Ky projekt synoi qė tė rrisė njohjen, kuptimin dhe respektimin e tė drejtave tė njeriut (tė drejtat civile, politike, ekonomike, sociale dhe kulturore) nė nivele drejtimi tė shkollės, me fokus kryesor tė drejtat e fėmijėve.  Gjatė trajnimit u prezantuan forma tė vlerėsimit tė fėmijėve nė lėndė, tė zhvilluara kėto pėrkatėsisht me administrimin e tė drejtės sė fėmijės dhe informacionit lėndor.

 

Projekti u shtri nė fshatrat: Orenjė, Qendėr Lunik, Qendėr, Lunik, Polic, Stravaj, Hotolisht, Zdrajc, Ktunt, Funeraz, LIbrazhde Katund, Kuturman, Dorez, Gizavesh, Lunik, Letem, Gostime, Stravaj dhe Hotolisht Qender, duke angazhuar nė trajnim 25-30 mėsues nga shkollat perkatese.

Na kontaktoni:
Qendra "Femijet Sot"
Rruga: "Perlat Rexhepi",
Nr.127, Selite e Vogėl
Tirane, Albania
Tel: +355 69 60 75 791
E-mail: info@femijetsot.org


Anėtarėt
Adresa email
Fjalekalim