Kush Jemi

QFS ėshtė akronimi i pėrdorur pėr Qendrėn "Fėmijėt Sot". Qendra ėshtė regjistruar si person juridik me vendim tė Gjykatės Tiranė Nr. 400 Dt 16. Maj 2007; Nr Nipti K72210451G.

QFS ėshtė krijuar si degė lokale e organizatės Ndėrkombėtare Plan International dhe ka trashėguar tė gjithė eksperiencėn 14 vjecare, standartet dhe procedurat e saj nė Shqipėri. Qendra ėshtė liēensuar nga QKL mė datė 04.05.2010 Nr: LN-1463-05-2010.

QFS drejtohet nga njė Bord prej 5 anėtarėsh me eksperiencė dhe reputacion ekselent nė fushėn e shėrbimeve sociale, publike dhe akademisė.